logo icon
Program circulatie VASLUI - HUSI

VASLUI - HUSI

13 April 2024

Plecare din

Către

Data călătoriei

Program circulație - VASLUI-HUSI
Plecare
05:30
VASLUI
L M M J V
1h 0m
Sosire
06:30
HUSI
Dotari:
Cursa regulata HUSI - VASLUI HUSI - VASLUI
11.00 Lei
Detalii
Operator: AUTOBUZUL SA / 44.00 Km
13 April 2024
Ora plecare VASLUI - HUSI
Durata: 1h 0m
05:30
VASLUI
image
05:35
MUNTENI DE JOS
image
05:39
BACAOANI
image
05:42
SECUIA (RAM)
image
05:52
CRASNA
image
05:59
PAHNA (RAM)
image
06:02
TARZII
image
06:08
OLTENESTI
image
06:12
CURTENI
image
06:15
BUDESTI(RAM)
image
06:20
CRETESTI(RAM)
image
06:22
SATU NOU
image
06:30
HUSI (DOBIRINA)
image
06:30
HUSI (BCR)
06:30
HUSI
Ora plecare VASLUI - HUSI
Zile de circulație:
L M M J V
AC
Wi-Fi
USB
Plecare
07:00
VASLUI
L M M J V
1h 0m
Sosire
08:00
HUSI
Dotari:
Cursa regulata HUSI - VASLUI HUSI - VASLUI
11.00 Lei
Detalii
Operator: AUTOBUZUL SA / 44.00 Km
13 April 2024
Ora plecare VASLUI - HUSI
Durata: 1h 0m
07:00
VASLUI
image
07:05
MUNTENI DE JOS
image
07:09
BACAOANI
image
07:12
SECUIA (RAM)
image
07:22
CRASNA
image
07:29
PAHNA (RAM)
image
07:32
TARZII
image
07:38
OLTENESTI
image
07:42
CURTENI
image
07:45
BUDESTI(RAM)
image
07:50
CRETESTI(RAM)
image
07:52
SATU NOU
image
08:00
HUSI (DOBIRINA)
image
08:00
HUSI (BCR)
08:00
HUSI
Ora plecare VASLUI - HUSI
Zile de circulație:
L M M J V
AC
Wi-Fi
USB
Plecare
07:20
VASLUI
L M M J V S D
1h 0m
Sosire
08:20
HUSI
Dotari:
Cursa regulata HUSI - VASLUI HUSI - VASLUI
11.00 Lei
Detalii
Operator: AUTOBUZUL SA / 44.00 Km
13 April 2024
Ora plecare VASLUI - HUSI
Durata: 1h 0m
07:20
VASLUI
image
07:25
MUNTENI DE JOS
image
07:29
BACAOANI
image
07:32
SECUIA (RAM)
image
07:42
CRASNA
image
07:49
PAHNA (RAM)
image
07:52
TARZII
image
07:58
OLTENESTI
image
08:02
CURTENI
image
08:05
BUDESTI(RAM)
image
08:10
CRETESTI(RAM)
image
08:12
SATU NOU
image
08:20
HUSI (DOBIRINA)
image
08:20
HUSI (BCR)
08:20
HUSI
Ora plecare VASLUI - HUSI
Zile de circulație:
L M M J V S D
AC
Wi-Fi
USB
Plecare
08:10
VASLUI
L M M J V S D
1h 0m
Sosire
09:10
HUSI
Dotari:
Cursa regulata HUSI - VASLUI HUSI - VASLUI
11.00 Lei
Detalii
Operator: AUTOBUZUL SA / 44.00 Km
13 April 2024
Ora plecare VASLUI - HUSI
Durata: 1h 0m
08:10
VASLUI
image
08:15
MUNTENI DE JOS
image
08:19
BACAOANI
image
08:22
SECUIA (RAM)
image
08:32
CRASNA
image
08:39
PAHNA (RAM)
image
08:42
TARZII
image
08:48
OLTENESTI
image
08:52
CURTENI
image
08:55
BUDESTI(RAM)
image
09:00
CRETESTI(RAM)
image
09:02
SATU NOU
image
09:10
HUSI (DOBIRINA)
image
09:10
HUSI (BCR)
09:10
HUSI
Ora plecare VASLUI - HUSI
Zile de circulație:
L M M J V S D
AC
Wi-Fi
USB
Plecare
09:20
VASLUI
L M M J V S D
1h 0m
Sosire
10:20
HUSI
Dotari:
Cursa regulata HUSI - VASLUI HUSI - VASLUI
11.00 Lei
Detalii
Operator: AUTOBUZUL SA / 44.00 Km
13 April 2024
Ora plecare VASLUI - HUSI
Durata: 1h 0m
09:20
VASLUI
image
09:25
MUNTENI DE JOS
image
09:29
BACAOANI
image
09:32
SECUIA (RAM)
image
09:42
CRASNA
image
09:49
PAHNA (RAM)
image
09:52
TARZII
image
09:58
OLTENESTI
image
10:02
CURTENI
image
10:05
BUDESTI(RAM)
image
10:10
CRETESTI(RAM)
image
10:12
SATU NOU
image
10:20
HUSI (DOBIRINA)
image
10:20
HUSI (BCR)
10:20
HUSI
Ora plecare VASLUI - HUSI
Zile de circulație:
L M M J V S D
AC
Wi-Fi
USB
Plecare
10:00
VASLUI
L M M J V
1h 0m
Sosire
11:00
HUSI
Dotari:
Cursa regulata HUSI - VASLUI HUSI - VASLUI
11.00 Lei
Detalii
Operator: AUTOBUZUL SA / 44.00 Km
13 April 2024
Ora plecare VASLUI - HUSI
Durata: 1h 0m
10:00
VASLUI
image
10:05
MUNTENI DE JOS
image
10:09
BACAOANI
image
10:12
SECUIA (RAM)
image
10:22
CRASNA
image
10:29
PAHNA (RAM)
image
10:32
TARZII
image
10:38
OLTENESTI
image
10:42
CURTENI
image
10:45
BUDESTI(RAM)
image
10:50
CRETESTI(RAM)
image
10:52
SATU NOU
image
11:00
HUSI (DOBIRINA)
image
11:00
HUSI (BCR)
11:00
HUSI
Ora plecare VASLUI - HUSI
Zile de circulație:
L M M J V
AC
Wi-Fi
USB
Plecare
10:30
VASLUI
L M M J V S D
1h 0m
Sosire
11:30
HUSI
Dotari:
Cursa regulata HUSI - VASLUI HUSI - VASLUI
11.00 Lei
Detalii
Operator: AUTOBUZUL SA / 44.00 Km
13 April 2024
Ora plecare VASLUI - HUSI
Durata: 1h 0m
10:30
VASLUI
image
10:35
MUNTENI DE JOS
image
10:39
BACAOANI
image
10:42
SECUIA (RAM)
image
10:52
CRASNA
image
10:59
PAHNA (RAM)
image
11:02
TARZII
image
11:08
OLTENESTI
image
11:12
CURTENI
image
11:15
BUDESTI(RAM)
image
11:20
CRETESTI(RAM)
image
11:22
SATU NOU
image
11:30
HUSI (DOBIRINA)
image
11:30
HUSI (BCR)
11:30
HUSI
Ora plecare VASLUI - HUSI
Zile de circulație:
L M M J V S D
AC
Wi-Fi
USB
Plecare
11:30
VASLUI
L M M J V S D
1h 0m
Sosire
12:30
HUSI
Dotari:
Cursa regulata HUSI - VASLUI HUSI - VASLUI
11.00 Lei
Detalii
Operator: AUTOBUZUL SA / 44.00 Km
13 April 2024
Ora plecare VASLUI - HUSI
Durata: 1h 0m
11:30
VASLUI
image
11:35
MUNTENI DE JOS
image
11:39
BACAOANI
image
11:42
SECUIA (RAM)
image
11:52
CRASNA
image
11:59
PAHNA (RAM)
image
12:02
TARZII
image
12:08
OLTENESTI
image
12:12
CURTENI
image
12:15
BUDESTI(RAM)
image
12:20
CRETESTI(RAM)
image
12:22
SATU NOU
image
12:30
HUSI (DOBIRINA)
image
12:30
HUSI (BCR)
12:30
HUSI
Ora plecare VASLUI - HUSI
Zile de circulație:
L M M J V S D
AC
Wi-Fi
USB
Plecare
12:30
VASLUI
L M M J V S D
1h 0m
Sosire
13:30
HUSI
Dotari:
Cursa regulata HUSI - VASLUI HUSI - VASLUI
11.00 Lei
Detalii
Operator: AUTOBUZUL SA / 44.00 Km
13 April 2024
Ora plecare VASLUI - HUSI
Durata: 1h 0m
12:30
VASLUI
image
12:35
MUNTENI DE JOS
image
12:39
BACAOANI
image
12:42
SECUIA (RAM)
image
12:52
CRASNA
image
12:59
PAHNA (RAM)
image
13:02
TARZII
image
13:08
OLTENESTI
image
13:12
CURTENI
image
13:15
BUDESTI(RAM)
image
13:20
CRETESTI(RAM)
image
13:22
SATU NOU
image
13:30
HUSI (DOBIRINA)
image
13:30
HUSI (BCR)
13:30
HUSI
Ora plecare VASLUI - HUSI
Zile de circulație:
L M M J V S D
AC
Wi-Fi
USB
Plecare
13:30
VASLUI
L M M J V S D
1h 0m
Sosire
14:30
HUSI
Dotari:
Cursa regulata HUSI - VASLUI HUSI - VASLUI
11.00 Lei
Detalii
Operator: AUTOBUZUL SA / 44.00 Km
13 April 2024
Ora plecare VASLUI - HUSI
Durata: 1h 0m
13:30
VASLUI
image
13:35
MUNTENI DE JOS
image
13:39
BACAOANI
image
13:42
SECUIA (RAM)
image
13:52
CRASNA
image
13:59
PAHNA (RAM)
image
14:02
TARZII
image
14:08
OLTENESTI
image
14:12
CURTENI
image
14:15
BUDESTI(RAM)
image
14:20
CRETESTI(RAM)
image
14:22
SATU NOU
image
14:30
HUSI (DOBIRINA)
image
14:30
HUSI (BCR)
14:30
HUSI
Ora plecare VASLUI - HUSI
Zile de circulație:
L M M J V S D
AC
Wi-Fi
USB
Plecare
14:30
VASLUI
L M M J V S D
1h 0m
Sosire
15:30
HUSI
Dotari:
Cursa regulata HUSI - VASLUI HUSI - VASLUI
11.00 Lei
Detalii
Operator: AUTOBUZUL SA / 44.00 Km
13 April 2024
Ora plecare VASLUI - HUSI
Durata: 1h 0m
14:30
VASLUI
image
14:35
MUNTENI DE JOS
image
14:39
BACAOANI
image
14:42
SECUIA (RAM)
image
14:52
CRASNA
image
14:59
PAHNA (RAM)
image
15:02
TARZII
image
15:08
OLTENESTI
image
15:12
CURTENI
image
15:15
BUDESTI(RAM)
image
15:20
CRETESTI(RAM)
image
15:22
SATU NOU
image
15:30
HUSI (DOBIRINA)
image
15:30
HUSI (BCR)
15:30
HUSI
Ora plecare VASLUI - HUSI
Zile de circulație:
L M M J V S D
AC
Wi-Fi
USB
Plecare
15:30
VASLUI
L M M J V S D
1h 0m
Sosire
16:30
HUSI
Dotari:
Cursa regulata HUSI - VASLUI HUSI - VASLUI
11.00 Lei
Detalii
Operator: AUTOBUZUL SA / 44.00 Km
13 April 2024
Ora plecare VASLUI - HUSI
Durata: 1h 0m
15:30
VASLUI
image
15:35
MUNTENI DE JOS
image
15:39
BACAOANI
image
15:42
SECUIA (RAM)
image
15:52
CRASNA
image
15:59
PAHNA (RAM)
image
16:02
TARZII
image
16:08
OLTENESTI
image
16:12
CURTENI
image
16:15
BUDESTI(RAM)
image
16:20
CRETESTI(RAM)
image
16:22
SATU NOU
image
16:30
HUSI (DOBIRINA)
image
16:30
HUSI (BCR)
16:30
HUSI
Ora plecare VASLUI - HUSI
Zile de circulație:
L M M J V S D
AC
Wi-Fi
USB
Plecare
16:30
VASLUI
L M M J V
1h 0m
Sosire
17:30
HUSI
Dotari:
Cursa regulata HUSI - VASLUI HUSI - VASLUI
11.00 Lei
Detalii
Operator: AUTOBUZUL SA / 44.00 Km
13 April 2024
Ora plecare VASLUI - HUSI
Durata: 1h 0m
16:30
VASLUI
image
16:35
MUNTENI DE JOS
image
16:39
BACAOANI
image
16:42
SECUIA (RAM)
image
16:52
CRASNA
image
16:59
PAHNA (RAM)
image
17:02
TARZII
image
17:08
OLTENESTI
image
17:12
CURTENI
image
17:15
BUDESTI(RAM)
image
17:20
CRETESTI(RAM)
image
17:22
SATU NOU
image
17:30
HUSI (DOBIRINA)
image
17:30
HUSI (BCR)
17:30
HUSI
Ora plecare VASLUI - HUSI
Zile de circulație:
L M M J V
AC
Wi-Fi
USB
Plecare
17:30
VASLUI
L M M J V S D
1h 0m
Sosire
18:30
HUSI
Dotari:
Cursa regulata HUSI - VASLUI HUSI - VASLUI
11.00 Lei
Detalii
Operator: AUTOBUZUL SA / 44.00 Km
13 April 2024
Ora plecare VASLUI - HUSI
Durata: 1h 0m
17:30
VASLUI
image
17:35
MUNTENI DE JOS
image
17:39
BACAOANI
image
17:42
SECUIA (RAM)
image
17:52
CRASNA
image
17:59
PAHNA (RAM)
image
18:02
TARZII
image
18:08
OLTENESTI
image
18:12
CURTENI
image
18:15
BUDESTI(RAM)
image
18:20
CRETESTI(RAM)
image
18:22
SATU NOU
image
18:30
HUSI (DOBIRINA)
image
18:30
HUSI (BCR)
18:30
HUSI
Ora plecare VASLUI - HUSI
Zile de circulație:
L M M J V S D
AC
Wi-Fi
USB
Plecare
18:00
VASLUI
L M M J V S D
1h 0m
Sosire
19:00
HUSI
Dotari:
Cursa regulata HUSI - VASLUI HUSI - VASLUI
11.00 Lei
Detalii
Operator: AUTOBUZUL SA / 44.00 Km
13 April 2024
Ora plecare VASLUI - HUSI
Durata: 1h 0m
18:00
VASLUI
image
18:05
MUNTENI DE JOS
image
18:09
BACAOANI
image
18:12
SECUIA (RAM)
image
18:22
CRASNA
image
18:29
PAHNA (RAM)
image
18:32
TARZII
image
18:38
OLTENESTI
image
18:42
CURTENI
image
18:45
BUDESTI(RAM)
image
18:50
CRETESTI(RAM)
image
18:52
SATU NOU
image
19:00
HUSI (DOBIRINA)
image
19:00
HUSI (BCR)
19:00
HUSI
Ora plecare VASLUI - HUSI
Zile de circulație:
L M M J V S D
AC
Wi-Fi
USB
Plecare
19:00
VASLUI
L M M J V S D
1h 0m
Sosire
20:00
HUSI
Dotari:
Cursa regulata HUSI - VASLUI HUSI - VASLUI
11.00 Lei
Detalii
Operator: AUTOBUZUL SA / 44.00 Km
13 April 2024
Ora plecare VASLUI - HUSI
Durata: 1h 0m
19:00
VASLUI
image
19:05
MUNTENI DE JOS
image
19:09
BACAOANI
image
19:12
SECUIA (RAM)
image
19:22
CRASNA
image
19:29
PAHNA (RAM)
image
19:32
TARZII
image
19:38
OLTENESTI
image
19:42
CURTENI
image
19:45
BUDESTI(RAM)
image
19:50
CRETESTI(RAM)
image
19:52
SATU NOU
image
20:00
HUSI (DOBIRINA)
image
20:00
HUSI (BCR)
20:00
HUSI
Ora plecare VASLUI - HUSI
Zile de circulație:
L M M J V S D
AC
Wi-Fi
USB

Păreri ale călătorilor

Descoperiți Experiențele Noastre - Aflați ce au de spus clienții noștri despre serviciile noastre. Citiți părerile lor sincere și impresiile cu privire la călătoriile lor cu noi. Feedback-ul dvs. ne ajută să ne îmbunătățim și să vă oferim cele mai bune experiențe de călătorie. Împărtășiți și voi părerile voastre!

Experiență de călătorie excelentă

"Am călătorit cu Autobuzul SA pe ruta Iași - Huși și am fost impresionat de serviciile lor. Autobuzele sunt moderne și confortabile, iar personalul a fost extrem de profesionist. Recomand cu încredere această companie pentru călătoriile dvs.!"

5.00
Andrei D.

Călătorie fără griji

"Am apelat la Autobuzul SA pentru o cursă specială la un eveniment important. Toată experiența a fost excelentă. Șoferul a fost la timp, autobuzul curat și confortabil. Mulțumesc pentru că ne-ați făcut călătoria atât de plăcută!"

4.50
Maria S.

Transport sigur și eficient

"Autobuzul SA este o alegere excelentă pentru transportul între Iași și Huși. Am călătorit în siguranță și fără întârzieri. Cu siguranță voi alege din nou această companie pentru următoarea călătorie."

5.00
Ionel G.

Confort la superlativ

"Am fost impresionată de nivelul de confort oferit de Autobuzul SA. Scaunele au fost foarte comode, și am avut spațiu suficient pentru picioare. O experiență de călătorie plăcută de la început până la sfârșit."

4.60
Elena M.

Personal amabil și serviciu excelent

"Personalul de la Autobuzul SA a fost foarte amabil și serviable. Au răspuns cu răbdare la întrebările noastre și ne-au ajutat să facem rezervarea pentru cursa specială fără probleme. Serviciul a fost pe deplin satisfăcător."

4.90
Mihai C.

Recomand cu încredere

"Am călătorit frecvent cu Autobuzul SA pe ruta Iași - Huși și am fost întotdeauna mulțumită de serviciile lor. Autobuzele sunt bine întreținute, personalul este profesionist, iar prețurile sunt accesibile. Recomand cu încredere această companie pentru călătoriile dvs."

5.00
Ana R.
2000+
Călători zilnici
4.83
Rateing
Feedback-ul dvs. ne ajută să ne îmbunătățim și să vă oferim cele mai bune experiențe de călătorie. Împărtășiți și voi părerile voastre!

Your Travel Journey Starts Here

Sign up and we'll send the best deals to you
Filters
Popular Filters
Nightly Price
-
Amenities
Star Rating
1
2
3
4
5
Guest Rating
Style
Neighborhood
3,269 properties in Europe
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72